Witaj w TrailNav

Historia

TrailNav narodził się z pasji, pasji do wędrówek górskich. Jak wiele z nas zauważa, jednym z trudniejszych i czasochłonnych elementów wycieczki jest planowanie, a później nawigacja na szlaku. Problem ten zaobserwowany na setkach zdezorientowanych i zagubionych turystów wzbudził ideę, ideę rozwiązania tego problemu. Rozwiązaniem jest TrailNav.

 

Co to jest?

TrailNav jest to aplikacja na urządzenia mobilne skupiająca w sobie funkcje mapy, rejestratora aktywności fizycznej oraz portalu społecznościowego. Prostota obsługi oraz przyjemny interfejs sprawiają, że aplikacja sprosta oczekiwaniom każdej grupy wiekowej, zarówno amatorom jak i pasjonatom. Nie ważne czy w góry jeździmy raz na rok lub wiele razy w roku, TrailNav przyda się na każdym etapie podróży: od planowania, aż po wspominanie przebytych tras i osiągniętych szczytów.

Mapa

Głównym zadaniem aplikacji jest pełnienie funkcji elektronicznej mapy szlaków górskich, punktów orientacyjnych, szczytów, schronisk itd. Użytkownik ma możliwość uprzedniego zaplanowania trasy (włączając w to przystanki, stopień trudności podejścia), a potem nawigację oraz bieżące monitorowanie trasy podczas wycieczki. Użytkownik ma także możliwość przeglądania wszystkich przebytych szlaków, osiągniętych szczytów, średnich czasów, statystyk itd. oraz udostępnienie osiągnięć na portalach społecznościowych.

Rejestrator aktywności fizycznej

Aplikacja jest również rozszerzona o funkcje rejestratora aktywności fizycznej. Zapisuje spalone kalorie, podpowiada sugerowaną ilość wody jaką należy wypić, prowadzi statystyki. Jest to szczególnie przydatne dla ludzi aktywnych fizycznie.

 

Porozmawiajmy!

 

Powiedz co myślisz o TrailNav, zasugeruj rozwiązania z twojej perspektywy, przekaż co ci się nie podoba.

 

Dziękujemy za każdą odpowiedź!

 

 

 

 

Jako dowód wdzięczności umożliwiamy dostęp do beta testów aplikacji od razu jak wersja ta będzie gotowa.

Powiedz co myślisz
Jak często wybierasz się na wycieczki górskie?
Jak w skali 1-5 oceniasz TrailNav?
Czy kiedykolwiek zgubiłeś/aś się w górach?
Czy TrailNav rozwiązuje problemy z którymi się spotykasz?
Czy mapy i znaki na szlakach są dla Ciebie proste do odczytania?
Czy chcesz wziąć udział w beta testach aplikacji?
 
Do zobaczenia na szlakach!

©2018 by TrailNav. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now